Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami:

FAQ

 

1. Czy możliwy jest upgrade z wersji InteriCAD Lite do wersji T5?

Dla osób/firm, które decydują się na wymianę oprogramowania InteriCad Lite na InteriCad T5 dostępny jest upgrade. Upgrade polega na wymianie klucza sprzętowego i nośników oprogramowania. Wymiana oprogramowania jest możliwa jedynie po dokonaniu dopłaty.

2. Czy możliwe jest zobaczenie systemów InteriCad oraz KD Max podczas pracy?
Zespół  ArtCube organizuje bezpłatne prezentacje produktowe. Prezentacja może odbywać się w naszej siedzibie bądź w siedzibie Klienta. Jeśli jesteś zainteresowany systemem skontaktuj się z naszym działem handlowym w celu ustalenia terminu oraz miejsca prezentacji.
3. Czy InteriCad T5 to program kompatybilny z innymi systemami CAD funkcjonującymi na  rynku?
InteriCAD T5 jest oprogramowaniem, które w 99% jest kompatybilne z programami CAD funkcjonującymi na rynku. Wbudowana platforma CAD w pełni kokmpatybilna z fomratami .dwg, .dxf, .3ds pozawala na import plików z dowolnego systemu cadowskiego. Pliki można wykorzystać jako podkład do projektowania 3D lub jako modele.

4. Czy InteriCad T5 wymaga dodatkowego systemu CAD?

InteriCAD T5 sprzedawany jest jako pakiet kompletnego oprogramowania do projektowania. Posiada własną platformę CAD 2D/3D w 99% procentach kompatybilną z systemami funkcjonującymi na rynku. W związku z powyższym oprogramowanie nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego w postaci kolejnego systemu CAD.

5. Czy system CAD 2D/3D, dostarczany wraz z InteriCAD T5, może być wykorzystany do innych celów niż modelowanie 3D na potrzeby projektowania wnętrz? Czy system ten posiada inne funkcje niż architektowniczne?

System CAD 2D/3D, dostarczany wraz z InteriCAD T5, jest w pełni funkcjonalnym systemem do projektowania CAD, kompatybilnym formatem jak i interfejsem z systemem AutoCAD. System ten może być przełączony do platformy BtoCAD gdzie dostępne  są funkcje opowiadające znanemu wszystkim oprogramowaniu AutoCAD LT wzbogacone dodatkowo o funkcje projektowania 3D. Za pomocą systemu InteriCad T5 można więc wykonać dowolny model pomieszczenia, bryłę mebla dekoracji itp. oraz model elewacji budynku czy ogrodu.

6. W jaki sposób realizowane są aktualizacje systemów InteriCAD i KD Max?

System automatycznie sparwdza i pobiera dostępne na rynku aktualizacje, podczas każdego uruchomienia. Warunkiem takiego sprawdzenia jest oczywiście, dostęp do Internetu podczas włączania oprogramowania. Aktualizacja w ramach zakupionej wersji systemu jest bezpłatny i dostępny dla każdego użytkownika. W ramach takiego upgrade usuwane są zauważone błędy i usterki w systemie lub dokonywane drobne zmiany mające na celu poprawę jego ergonomii. Zmiany funkcjonalne w systemie (dodanie nowych funkcjonalności np. rendering zewnętrzny) wymagają zmiany wersji systemu. Upgrade do nowej wersji systemu jest płatny, a koszt takiego upgrade jest ustalany każdorazowo, w zależności od ilości zmian dokonanych w systemie. Upgrade do nowej wersji systemu nie jest obowiązkowy.

7. W jaki sposób można uzupełniać i modyfikować bibliotekę obiektów 3D?

Bibliotekę InteriCad można uzupełniać na różne sposoby. Jednym z nich jest możliwość rejestracji i zakupu punktów na stronie www.interimodel.com, z której pobrać można kilkaset modeli 3D w formatach InteriCAD oraz 3D Max studio. Biblioteka systemu może być również rozbudowywana samodzielnie poprzez import obiektów 3D, wprost ze stron producentów, w formatach plików: dwg, dxf, 3ds, .skp a także poprzez import wprost z systemu 3D Studio Max. Na naszej stonie mogą Państwo również pobrać bezpłatne biblioteki polskich producentów do systemmów InetriCad T5, InteriCad Lite oraz InteriCad T3 Pro.

9. Czy kupując oprogramowanie możliwa jest praca na więcej niż jednym komputerze?
Oprogramowanie zabezpieczone jest przy pomocy klucza sprzętowego USB oraz kodów autoryzacyjnych. Poprzez instalację oprogramowania na kliku komputerach Klient zyskuje możliwość racy na różnym sprzęcie. Uruchomienie systemu wymaga przepięcia klucza sprzętowego USB do komputera aktalnie użytkowanego. Taka nierównoczesna praca na kilku komputerach nie narusza postanowień licencji. Nie ma jednak możliwości jednoczesnej pracy na kilku komputerach przy użyciu jednaj licencji.

10. Czy w systemie InteriCAD T5 można zbudować bardziej skomplikowane struktury typu: ściana po łuku, skośny sufit?
Oczywiście system InteriCad T5 pozwala na zbudowanie dowolnej, skomplikowanej struktury. W większości pożądany model da się wykonać na kilka sposobów co omawiana jest podczas prowadzonych przez nas szkoleń.

11. Co zrobić jeżeli klucz sprzetowy USB ulegnie uszkodzeniu lub zagubieniu?
Gwarancja na klucz sprzętowy udzielana jest na okres 3 miesięcy od daty zakupu. Obejmuje ona jego bezpłatną wymianę w tym okresie w przypadku jego nieprawidłowego działania z wyłączeniem uszkodzenia mechanicznego lub elektrycznego klucza, powstałego w wyniku działania lub zaniedbania użytkownika. Uszkodzenie niepodlegające gwarancji wiąże się z odpłatną (200 zł netto) wymianą klucza pod warunkiem zwrócenia oryginalnego, uszkodzonego klucza do przedstawiciela lub dystrybutora oprogramowania firmy YFCAD. Zgubienie klucza jest równoznaczne z utratą dostępu do aplikacji i wymaga ponownego zakupu oprogramowania. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi i ostrożności w posługiwaniu się kluczem w przypadku pracy poza biurem. Sugerujemy także zawarcie odrębnej umowy ubezpieczenia od kradzieży klucza, np. wraz z laptopem lub innym sprzętem elektronicznym.

12. Czy w przypadku problemów z programem mogę liczyć na pomoc?

Każdy uzykownik oprogramowania, który dokona zakupu w ArtCube może liczyć na bezpłatną pomoc w obsłudze oprogramowania oraz support techniczny przez kolejne 36 miesięcy licząc od daty zakupu. Nasi Klienci mają możliwość kożystania z bezpłatnych konsultacji prowadzonych w naszej siedzibie w Krakowie oraz moga liczyć na pomoc zdalną.


 

 

© Copyright ArtCube.Com.pl 2013

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   tel: 12 445 62 19 | polityka plików cookies

stat4u