Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami:

Szkolenia i wsparcie techniczne

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom zorganizowaliśmy pakiet szkoleń z zakresu oferowanych przez nas produktów. Do Państwa dyspozycji oddajemy szkolenia indywidualne oraz szkolenia grupowe zintegrowane z "Kursem Projektowania i Aranżacji Wnętrz" prowadzonym przez ArtCube.Edu.pl. Szkolenia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych w swojej dziedzinie ekspertów. Nasz zespół szkoleniowy tworzą najlepsi specjaliści, na co dzień pracujący w programie podczas wykonywania wizualizacji dla wymagających Klientów.
Szkolenie przeprowadzone przez naszych Trenerów jest gwarancją satysfakcji oraz zadowolenia uczestników kursu co niejednokrotnie zostało docenione referencjami.
Do każdego szkolenia uczestnik otrzymuje pakiet polskojęzycznych materiałów.

Szkolenia indywidualne prowadzone są na terenie całego kraju. Główne sale szkoleniowe znajdują się w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 56. Termin oraz miejsce szkolenia indywidualnego ustalane jest każdorazowo bezpośrednio z uczestnikiem szkolenia. Zakres poszczególnych szkoleń zamieszczono w działach tematycznych.
Szkolenia grupowe prowadzone są cyklicznie podczas "kursu projektowania i aranżacji wnętrz" organizowanego przez ArtCube,Edu.pl. Kursy odbywają się w salach szkoleniowych zlokalizowanych w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.
Pakiet szkoleń grupowych obejmuje szkolenie podstawowe i zaawansowane z zakresu oprogramowania InteriCad T5 oraz szkolenie z zakresu oprogramowania KD Max.
Łączny czas trwania szkoleń grupowych to 11 dni szkoleniowych.

W celu zapoznania się z programem szkoleń grupowych zapraszamy na stronę ArtCube.Edu.pl

W celu uzgodnienia terminu szkolenia indywidualnego prosimy o kontakt mailowych lub telefoniczny z naszym działem handlowym.

 

© Copyright ArtCube.Com.pl 2013

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   tel: 12 445 62 19 | polityka plików cookies

stat4u