Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami:

Dlaczego PowerSHAPE?

Unikalne połączenie narzędzi do modelowania PowerSHAPE pozwoli ci na szybkie i wydajne tworzenie dokładnych modeli 3D nawet najbardziej skomplikowanych części.

 

Wyobraź sobie… Modeler CAD pozwalający na:

  • Projekotwanie skomplikowanych części 3D używając kobinacji powierzchni, brył i trójkątów
  • Dostosowanie zaimportowanych danych CAD niezależnie od systemu, w jakim powstały
  • Uproszczenie twojego procesu wytwarzania i skrócenie czasów dostawy
  • Pracę dostosowaną do twojego sposobu myślenia

 

Rysunki

Szkicowanie w PowerSHAPE jest proste dzięki opatentowanemu Inteligentnemu Kursorowi. Inteligentny Kursor jest szybkim, dokładnym i niezwykle łatwym w obsłudze narzędziem zwiększającym produktywność i zmniejszającym czas konstruowania.

Powierzchnie

PowerSHAPE upraszcza modelowanie powierzchniowe dzięki unikalnemu narzędziu ‘Inteligentnego Powierzchniowania' - po prostu zaznacz krzywe a PowerSHAPE automatycznie dopasuje do nich powierzchnię. Łatwe w użyciu narzędzia edycji pozwalają na interaktywną modyfikację aby osiągnąć idealny kształt, niezależnie od jego złożoności.

Bryły

PowerSHAPE daje ci możliwość szybkiego i wydajnego modelowania nawet najbardziej złożonych kształtów łącząc funkcjonalność Parasolid™ z narzędziami do konstruowania i edycji powierzchni.

Trójkaty

PowerSHAPE pozwala na używanie trójkątów dokładnie tak, jak brył i powierzchni. Twórz skomplikowane części narzędzi z zaimportowanych modeli STL; nawijaj reliefy ArtCAM™ bezpośrednio na trójwymiarowe kształty aby tworzyć części dekoracyjne i wiele więcej...

Złożenia

Szybko dodawaj części do Złożenia i opcjonalnie zapisuj je we własnej bibliotece do ponownego użytku. Cechy typu Power automatycznie tworzą otwory i inne cechy potrzebne do fizycznego połączenia wytworzonych części. Cechy te mogą być przekazane do PowerMILL w celu ich efektywnej obróbki.

 

© Copyright ArtCube.Com.pl 2013

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   tel: 12 445 62 19 | polityka plików cookies

stat4u