Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami:

PowerSHAPE

DLA KOGO POWERSHAPE


PowerShape to oprogramowanie przeznaczone dla wszystkich, którzy w profesjonalny a zarazem nieskomplikowany sposób chcą zajmować się modelowaniem elementów na potrzeby obróbki, projektowaniem elektrod czy innych narzędzi. Oprogramowanie przeznaczone jest dla specjalistów z  branży projektowania technicznego.

 

CHARAKTRYSTYKA


PowerShape to łatwe w użyciu, wszechstronne narzędzie do zintegrowanego modelowania bryłowego, powierzchniowego oraz na trójkątach od projektu do wytworzenia. Projektowanie designerskie, re-iżynieria, projektowanie narzędzi oraz modelowanie dla potrzeb obróbki, wszystko to w jednym, łatwym w użyciu programie.
Program posiada szereg funkcji umożliwiających zdecydowaną popraw tempa pracy przy uzyskaniu zadowalających wyników a tym samym podniesieniu zysków.

 

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE


Zaczynając od szkicowania, które dzięki opatentowanemu Inteligentnemu Kursorowi jest procesem szybkim, dokładnym i niezwykle łatwym, idąc poprzez uproszczone modelowanie powierzchni dzięki unikalnemu narzędziu ‘Inteligentego Powierzchniowania , modelowanie brył aż po trójkąty oraz złożenia program posiada nieograniczone możliwości modelowania elementów 3D.

Zastosowanie PowerShape:

 1. Import i Naprawa Modeli
  System posiada unikalne narzędzie – Doktor Brył, zapewniające szybką i prostą naprawę danych. Pozwala na użyci kompresji modelowania powierzchniowego i bryłowego do szybkiej naprawy modeli, tworzenia zamkniętych brył z plików powierzchniowych IGES.
 2. Modelowanie dla Potrzeb Obróbki
  Łatwe w użyciu narzędzia do modelowania gwarantujące wydajną możliwość obróbki. Narzędzia Modelowania Bezpośredniego są szybkie, elastyczne i łatwe w obsłudze. System zapewnia możliwość użycia danych CAD z praktycznie każdego źródła. Oprogramowanie zostało zaprojektowane tak aby móc uzupełnić możliwości PowerMILL, FeatureCAM i PartMaker
 3. Wytwarzanie Elektrod
  Pozwala na tworzenie elektrod EDM bezpośrednio w dziele produkcji. Program posiada możliwość  pełnego dostosowania i używania własnych opraw, szablonów i arkuszy ustawczych.  Potężne narzędzia do modelowania bezpośredniego pozwalają przejść od wstępnego projektu do gotowej elektrody w najkrótszym czasie.
 4. Szacowanie
  Szybkie i proste tworzenie pełnych planów narzędzi, identyfikacja obszarów, które potrzebują specjalnych elementów do uformowania, tworzenie rysunków 2D pozycji projektowanych oraz import modeli z prawie każdego środowiska CAD, w tym NX, CATIA oraz ProE zapobiegają stratom pieniędzy powstałym w wyniku zbyt niskiej wyceny i utratom zleceń z powodu zbyt wysokiej wyceny trójwymiarowych narzędzi.
 5. Re-Inżynieri
  Obszerny zestaw narzędzi do Re-inżynierii czyli zamiany danych ze skanera na gotowe do użycia modele 3D CAD. Istnieje możliwość użycia dla różnych technik skanowania.
 6. Projektowanie Narzędzi
  Zautomatyzowane projektowanie form, matryc i stempli dla skomplikowanych trójwymiarowych części. Dla ułatwienia pracy narzędzie zostało oparte na kreatorach ułatwiających tworzenie zintegrowanych rysunków technicznych. Istnieje możliwość używania standardowych katalogów normaliów.
 7. Projektowanie Opakowań
  Unikalne 'trybrydowe' podejście, pozwalające na teksturowanie skomplikowanych trójwymiarowych kształtów, skalowanie opakowań do odpowiedniej objętości wypełnienia, użycie standardowej biblioteki nakrętek i wykończeń szyjki, interaktywne 'rzeźbienie' powierzchni aby uzyskać idealny projekt to tylko niektóre cechy z licznych zalet programu.
 8. Projektowanie Produktów
  Unikalne narzędzia do modelowania trybrydowego pozwolą ci przenieść twoje pomysły w rzeczywistość. Wydajne i łatwe w obsłudze, szybkie, dokładne modelowanie i edytowanie złożonych powierzchni, modelowanie Parasolid™ oraz zintegrowane narzędzia modelowania dla potrzeb obróbki zapewniają, że twój projekt będzie możliwy do wykonania.

 

ZOBACZ WIĘCEJ

KUP POWERSHAPE

PORÓWNANIE OFERT

FILMY DEMONSTRACYJNE

 

© Copyright ArtCube.Com.pl 2013

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   tel: 12 445 62 19 | polityka plików cookies

stat4u