Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami:

InteriCAD T5

DLA KOGO INTERICAD T5

Unikalny system narzędzi zgromadzony w InteriCAD T5 przeznaczony jest i wykorzystywany zarówno przez projektantów wnętrz, architektów, dekoratorów jak i producentów mebli, salony wnętrzarskie oraz deweloperów. Dzięki systemowi opartemu na platformie CAD architekci nie mają większych problemów z jego obsługą. Jednocześnie profesjonalne i sprawdzone pakiety szkoleniowe, które oferujemy podczas zakupu oprogramowania, pozwalają na zapoznanie się z programem osobie, która nigdy wcześniej nie miała styczności z tego typu narzędziem. Tak rozbudowana oferta gwarantuje osobom rozpoczynającym swoją przygodę z projektowaniem możliwość nauczenia się sprawnej obsługi programu w krótkim czasie.

CHARAKTERYSTYKA 

InteriCad T5 to profesjonalne, sprawdzone i kompleksowe  oprogramowanie przeznaczone do szybkiego profesjonalnego projektowania, aranżacji oraz fotorealistycznych wizualizacji wnętrz a także zewnętrza. InteriCad T5 został stworzony na bazie znanego i funkcjonującego od wielu lat na rynku InteriCad T3 Pro. Oprogramowanie pozwala w relatywnie krótkim czasie na zamodelowanie pomieszczenia, umeblowanie, wykończenie oraz wykonanie fotorealistycznego renderingu a także profesjonalnych rysunków wykonawczych. Potężne wciąż rozbudowywane bazy modeli, zintegrowany system narzędzi kompatybilny z powszechnie obsługiwanymi formatami plików 2D i 3D takimi jak .dwg, .dxf, .3ds, najnowszej generacji silniki renderujące, moduły do projektowania łazienek, kuchni oraz innych pomieszczeń użytkowych, możliwość edycji światła w czasie rzeczywistym oraz możność zapisu efektu do postaci zdjęcia, panoramy czy animacji czynią InteriCad T5 jednym z najwszechstronniejszych narzędzi do projektowania wnętrz na rynku polskim.

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

Dwie platformy modelujące.
InteriCad T5 łączy w sobie dwie platformy modelujące: platformę cadowską oraz prosty moduł modelowania 2D.
Potężna platforma cadowska oparta na interfejsie i funkcjonalności AutoCad, w pełni kompatybilna z powszechnie obsługiwanymi formatami plików 2D i 3D - .dwg, .dxf została wyposażona dodatkowo w pod-platformę Modelingu umożliwiającą wykorzystanie parametrycznych modłów przeznaczonych do tworzenia w łatwy, szybki i przyjemny sposób skomplikowanych elementów pomieszczeń.
Drugą platformę, w znacznym stopniu ułatwiającą tworzenie prostych pomieszczeń, stanowi moduł 2D Design. W krótkim czasie umożliwia wykonanie modelu pomieszczenia oraz koncepcji rozmieszczenia mebli. Pozwala na wygenerowanie pomieszczenia w postaci 3D na podstawie założonego schematu gotowego do wykonania wizualizacji lub dokonywania zmian i korekcji dekoracji. Zaletą 2D design jest możliwość wykonania szybkich zmian w strukturze pomieszczenia nawet w obecności zniecierpliwionego Klienta. Platforma często wykorzystywana jest przez renomowane salony wnętrzarskie.

Platforma Virtual Reality (Renderig)
Trzeci moduł InteriCad T5 stanowi platforma wirtualnego wnętrza. Wirtualna przestrzeń ukazana w postaci 3D pobudza wyobraźnię potencjalnych Klientów. Do dyspozycji użytkowników producent programu oddaje zaawansowane narzędzia modyfikacji przedmiotów, właściwości materiałowych oraz strukturalnych elementów takie jak: przezroczystości, odbicia, wypukłości, schematy itp.
Rozbudowana biblioteka modeli 3D, możliwość importu plików od producentów w postaci .3ds, .dwg, .dxf oraz .skp, bibliotek klonów a także stale powiększająca się baza ogólnodostępnych bibliotek producentów mebli i dekoracji funkcjonujących na ryku polskim pozwala na wykonania dowolnego wnętrza z gotowych elementów.
Szeroko rozbudowany system narzędzi do modyfikacji oświetlenia, posiadający w swej strukturze cztery podstawowe rodzaje świateł (rozproszone, reflektorowe, IES oraz dzienne) daje możliwość dokonywania zmian oświetlenie wnętrza w czasie rzeczywistym. Funkcja sterowania oświetlenia w kilka sekund pozwala na wykonie kilkunastu różnych koncepcji światła. Każdorazowo można wykorzystać elementy świetlne dostępne w bibliotece, uczynić źródłem światła dowolny przedmiot lub wykorzystać funkcję świateł automatycznych.
Serce systemu InteriCad T5 stanowią dwa silniki renderujące: Reytrace oraz Photon Map Reytrace.
Technologia Reytrace pozwala na wygenerowanie w kilka sekund ujęć w postaci zdjęcia w jakości zadowalające przeciętnego klienta. Stworzone przy pomocy ww silnia renderującego ujęcia ukazują właściwości materiałów, struktury elementów oraz zakres i rozmieszczenie panującego oświetlenia.
Technologia Photon Map Reytrace to rozbudowane narzędzie pozwalające wygenerować fotorealistyczne wizualizacje. Efekt renderowania jest porównywalny ze zdjęciem zrobionym w rzeczywistości. Silnik Renderujący Photon do swojego działania potrzebuje większej mocy komputera jednak efekty są szczególnie zadowalające.
InteriCad T5 posiada możliwość zapisu efektów pracy do formatu: zdjęcia, panoramy, animacji, rysunku odręcznego, rysunek wykonawczego.
Całość projektu można wzbogacić wykonaniem dokumentacji technicznej zawierające listy użytych mebli i materiałów, rysunki wykonawcze czy kalkulację płytek.

ZOBACZ WIĘCEJ

PORÓWNANIE OFERTY

KUP INTERICAD T5

ZOBACZ GALERIĘ MOŻLIWOŚCI INTERICAD T5


 

 

© Copyright ArtCube.Com.pl 2013

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   tel: 12 445 62 19 | polityka plików cookies

stat4u